facebook


Park Linowy Kletno

  Kameralny park linowy w Kletnie pomimo niewielkich rozmiarów oferuje trzy zróżnicowane pod względem poziomu trudności trasy do pokonania. Najłatwiejsza Trasa Niska składa się z 12 przeszkód zawieszonych do wysokości 2 metrów. Trasa średnia zawieszona jest już między 5 a 7 metami nad ziemią. Trasa wymagająca największej odwagi wznosi się nawet 10 metrów nad gruntem i aby ją pokonać będziemy musieli poradzić sobie z 15 przeszkodami.

  Przed wyruszeniem na ekstremalny spacer śmiałkowie zostają przeszkoleni i wyposażeni w profesjonalny sprzęt alpinistyczny. Pokonują także krótka trasę szkoleniową.

  W porównaniu do parku linowego w Złotym Stoku park linowy w Kletnie jest raczej dla początkujących amatorów stawiających pierwsze kroki w rozrywce tego typu. Świetnie nadaje się dla dzieci i nastolatków oraz dla śmiałków próbujących swoich sił po raz pierwszy w takiej formie rozrywki. 

  Dodatkowo na terenie parku linowego znajduje się również minigolf i mini strzelnica łucznicza. Oferujący 18 zróżnicowanych pod względem stopnia trudności stanowisk minigolf zapewnia rozrywkę dla całej rodziny. W bliskim sąsiedztwie znajdują się stawy rybne, wraz ze smażalnią. Szczerze polecamy posiłki tam serwowane, gdzie po trudach włożonych w spinaczkę możemy odpocząć. 

Cenny: Umiarkowane
Przewidziane są zniżki dla grup zorganizowanych. Ze względu na dosyć płynne godziny otwarcia prosimy je sprawdzać na stronie domowej parku.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

ul. Sportowa 2,
57-550 Stronie Śląskie

Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
E-mail kontaktowy
Wiadomość
 
Akceptuję regulamin