facebook
Pokoje gościnne U Ireny


Car Pizza Stronie Śląskie

  Car Pizza jest najdłużej działającą pizzerią na terenie Stronia Śląskiego nieprzerwane prowadzącą swoją kulinarną działalność od ponad 20 lat. W tym czasie kilku przedsiębiorców próbowało swoich sił z otworzeniem konkurencji dla Car Pizzy, jednak lokale te dosyć szybko były zamykane. Jak sama nazwa wskazuje, początków gastronomicznych wzlotów tej firmy możemy doszukiwać się w niewielkim Food trucku. Obecnie lokal jednak mieści się w budynku, aczkolwiek jest to pizzeria oferująca swoje dania w formie takeaway tzn. na wynos i nie posiada sali jadalnej. Przed pizzerią rozłożony jest bardzo skromny ogródek składający się z 2 stolików wstawionych przed okienkiem, w którym można odebrać zamówienia. Jest to jeden z tańszych lokali umożliwiających zjedzenie smacznego fast fooda w atrakcyjnej cenie. Warto wspomnieć, że Car Pizza była laureatem nagrody, jak sama o tym wspomina na swojej domowej stronie www, z cyklu prestiżowego, ogólnopolskiego plebiscytu Orły Gastronomi w 2019 roku.

Car pizza — lokalizacja i dojazd

  Pizzeria znajduje się w okolicach centralnej części Stronia Śląskiego przy ulicy Sudeckiej 3. Lokalizacja obiektu nie ma większego znaczenia, gdyż głównym atrybutem tej pizzerii jest szybki i tani dowóz zamówionego jedzenia pod wskazany adres. Jeśli jednak chcemy się do niej udać osobiście, to spod Pokoi Gościnnych U Ireny czeka nas 5-minutowy spacer.  Pizzeria Car Pizza znajduje nie na ulicy prowadzącej do małego blokowiska. W najbliższym sąsiedztwie lokalu nie ma szczególne ciekawych miejsc wartych odwiedzenia. W troszkę dalszej odległości znajdziemy kilka osiedlowych placów zabaw, orlik lub park miejski. Pod pizzerią znajduje się duży, bezpłatny, miejski parking wiec osoby zmotoryzowane nie muszą martwić się o problem z zaparkowaniem samochodu.

Car pizza — menu

  Menu tego punktu gastronomicznego oparte jest w główniej mierze na pizzach, których możemy spróbować tu aż w trzydziestu odsłonach. Różnorodne kompozycje składników pozwalają na dopasowanie pizzy do swoich preferencji smakowych. W menu znajdziemy pizze wegetariańskie, mięsne, z owocami morza, a także pizze inspirowane tradycjami kulinarnymi z różnych stron świata jak chociażby pizza Meksykana, w której znajdziemy między innymi fasolę oraz papryczki jalapeno, lub pizza grecka, w której znajdziemy między innymi ser fetę, pomidory oraz oliwki. Istnieje możliwość złożenia zamówienia na pizzę o dowolnej kompozycji składników. Poza powyższymi daniami w Car Pizza możemy spróbować hamburgerów i cheeseburgerów. Szczególnie popularną przekąską, jaką oferuje lokal, jest zapiekanka firmowa oraz pieczywko firmowe z nutellą lub sosem czosnkowym. Te proste przekąski zaskarbiły siebie swoim wyjątkowym smakiem kubki smakowe wielu klientów tej pizzerii w Stroniu Śląskim. Osoby szukające odrobinę zdrowszej i mniej kalorycznej pozycji w menu Car Pizzy mogą pokusić się na jedną z kilku dostępnych tu sałatek. Wyboru można dokonać spośród sałatki: hawajskiej, greckiej, z tuńczykiem, z szynką i sałatki serowej.  

Car pizza — cennik, godziny otwarcia

  • Pizza mała (o średnicy 25 cm) w zależności składników to koszt od 15 do 20 zł.
  • Pizza duża (o średnicy 32 cm) w zależności składników to koszt od 20 do 30 zł.
  • Zapiekanka firmowa 9 zł.
  • Pieczywko firmowe 6 zł.
  • Mini pizza 9 zł.
  • Hamburger 9 zł.
  • Cheeseburger 10 zł.
  • Sałatki 15 zł.

  Pizzeria jest czynna codziennie od godziny 14:00 do 22:00 (zamówienia przyjmowane są do 21:45, chyba że panuje wzmożony ruch to odmowy przyjęcia zamówienia możemy spłodzić się nawet po godzinie 21)

Car pizza — kontakt

Car Pizza
ul. Sudecka 3
57-550 Stronie Śląskie
Tel. 74 814 18 08
email: carpizza@adres.pl

Car pizza — opinie

  Do głównych zalet według gości firmy Pizza Car, a właściwie Car Pizza w miejscowości Stronie Śląskie zaliczyć możemy szybkość dostawy i przystępne ceny. Na pochwałę zasługuje również smaczne ciasto, które w opinii klientów — co zresztą jest zgodne z prawdą, wyrabiane jest na miejscu i nie jest to żaden gotowiec z torebki. Klienci chwalą ponadto sosy dodawane do pizzy za oryginalny smak. Pojawiają się jednak i negatywne spostrzeżenia, gdzie klienci zwracają uwagę na brak możliwości zjedzenia na miejscu oraz poddają w wątpliwość walory smakowe wypieków tej pizzerii. O gustach ciężko dyskutować, jednak mając na uwadze walory smakowe wypieków w Car Pizza nie sposób zauważyć skrajnych rozbieżności. Jednym ich smak przypada do gustu i są zachwyceni, natomiast innym pizza tu zrobiona nie smakuje ani trochę. Najlepszym rozwiązaniem zatem będzie przekonanie się osobiście co do jakości tutejszych wypieków. 

Zapraszamy do kontaktu

Pokoje Gościnne U Ireny
ul. Sportowa 2,
57-550 Stronie Śląskie
NIP 8811451203

Tytuł (pan, pani)
Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
E-mail kontaktowy
Wiadomość
 
Akceptuję regulamin