facebook
Pokoje gościnne U Ireny


Pokoje gościnne Stronie Śląskie

U Ireny to pokoje gościnne Stronie Śląskie – znany, mający już ugruntowaną pozycję na rynku noclegowym i wypoczynkowym obiekt. Posiadamy szeroką rzeszę zadowolonych i regularnie powracających do nas Klientów, z czego jesteśmy bardzo dumni. Dokładamy wszelkich starań, aby standard naszych usług był jak najwyższy, a zadowolenie gości maksymalne. Cały czas rozwijamy  się i inwestujemy w obiekt i pokoje. Obecnie same nasze pokoje gościnne Stronie Śląskie są wyposażone w płaskie telewizory, ponadto w każdym pokoju dostępna jest sieć Wi-fi. Do części pokoi przynależą prywatne tarasy które są niewątpliwą atrakcją i wygodą. Sam obiekt ma do zaoferowania znacznie więcej niż pokoje gościnne Stronie Śląskie. To między innymi prywatny parking, plac zabaw dla dzieci, miejsce na grilla czy ognisko, miejsce na imprezę okolicznościową. Oferujemy także pyszne i zdrowe dania kuchni domowe, współpracujemy z dietetykiem z którego usług możemy skorzystać podczas pobytu. Posiadamy także wypożyczalnię sprzętu sportowego w tym rowerów i nart Naprawdę warto skorzystać z naszej oferty, nie tylko ze względu na oferowany przez nas standard, ale także ze względu na multum atrakcji jakie może nam zaoferować Kotlina Kłodzka i samo Stronie Śląskie z okolicami.

Stronie Śląskie to niewielkie miasteczko w Kotlinie Kłodzkiej, położone w malowniczym zakątku trzech rzek: Białej Lądeckiej, Morawianki i Siennej Wody. Stronie Śląskie dzięki swemu malowniczemu położeniu w otoczeniu lasów, jest doskonałym miejscem dla pasjonatów wycieczek rowerowych i pieszych wędrówek pośród górskich szlaków pobliskich Gór Złotych i Bielskich. W bliskiej odległości znajduje się również znany i lubiany Śnieżnik. 

Planujesz weekend ze znajomymi na nartach? Szukasz miejsca, w którym wypoczniesz i zrelaksujesz się? Poszukujesz miejsca z wieloma atrakcjami dla dzieci? A może chcesz zabrać swoją drugą połówkę w miejsce zapierające dech w piersiach ? Pokoje gościnne Stronie Śląskie – „U Ireny” to wybór dla Ciebie. 

Wybierając na urlop teren Kotliny Kłodzkiej i pokoje gościnne Stronie Śląskie można przebierać w atrakcjach turystycznych. Wśród popularnych miejsc, które warto zobaczyć jest Huta Szkła Kryształowego „Violetta”. Jest to atrakcyjnie przygotowana 2-godzinna wycieczka z przewodnikiem, która zainteresuje zarówno dzieci i dorosłych. Zwiedzanie odbywa się podczas pracy huty, dzięki czemu obserwować można cały proces powstawania kryształów – od stopienia stłuczki, „wydmuchanie”, formowanie, obcinanie, szlifowanie, dekorowanie i kontrolę jakości, a także grawerowanie logotypów i pakowanie. Na uwagę i podziw zasługuje fakt, że wszystkie etapy produkcji wykonywane są ręcznie. Przy hucie działa sklep firmowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. 

Nocując w Pokoje Gościnne Stronie Śląskie warto wybrać się również do pobliskiego Muzeum Kamieni i Minerałów, gdzie można podziwiać wystawę różnorodnych kruszców z całego świata. Minerały i kamienie zachwycają różnorodnością swych kolorów i kształtów, a także formą krystalizacji i budową. Warto się udać również do funkcjonującego obok sklepiku z pamiątkami, z których większość wytwarzana jest na miejscu, przez co są znanymi i lubianymi przez turystów produktami lokalnymi. W sklepiku znaleźć można między innymi bogaty wybór, przepięknej biżuterii z kamieniami półszlachetnymi.

Zapraszamy.

Zapraszamy do kontaktu

Pokoje Gościnne U Ireny
ul. Sportowa 2,
57-550 Stronie Śląskie
NIP 8811451203

Tytuł (pan, pani)
Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
E-mail kontaktowy
Wiadomość
 
Akceptuję regulamin