facebook
Pokoje gościnne U Ireny


Pokoje gościnne Kotlina Kłodzka

Kotlina Kłodzka jest krainą geograficzną położoną w Sudetach. Jest to teren otoczony przez Góry Bardzkie, Wzgórza Włodzickie, Wzgórza Ścinawskie, Góry Stołowe, Góry Bystrzyckie, Góry Złote i Masyw Śnieżnika, z którymi tworzy krainę historyczną zwaną ziemią kłodzką. Niewątpliwie z racji swojego położenia i bliskiej odległości do wielu chętnie zwiedzanych przez turystów atrakcji pokoje gościnne Kotlina Kłodzka cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. 

Wybierając pokoje Gościnne Kotlina Kłodzka warto znaleźć taki obiekt który pozwoli na optymalizację planów turystycznych i szybkie dotarcie do pobliskich atrakcji. Tę, i wiele innych zalet posiada nasz pensjonat „U Ireny” – położony strategicznie w Stroniu Śląskim, zlokalizowanym blisko zarówno głównych tras i stoków narciarskich, jak i doskonale skomunikowanym z pozostałymi częściami Kotliny Kłodzkiej.

A powodów, żeby zainwestować w pokoje gościnne Kotlina Kłodzka jest naprawdę wiele. Jak chociażby podróż w niedalekie Błędne Skały, czyli niesamowity, bardzo popularny skalny labirynt w Górach Stołowych, umiejscowiony pomiędzy Karłowem, a Kudową Zdrój, na terenie Parku Narodowego Gór Stołowych. Jest to niezaprzeczalny hit Kotliny Kłodzkiej, z wąskimi przejściami na trasie zwiedzania i malowniczymi widokami, który trzeba chociaż raz w życiu odwiedzić. 

Kolejnym miejscem, na które zdecydowanie warto poświęcić czas jest zwiedzanie Kopalni Złota i Osady Górniczej w Złotym Stoku. Jest to propozycja podczas, której świetnie bawić się będą zarówno dorośli jak i dzieci. Trasa zwiedzania obejmuje Sztolnię Gertruda, Chodnik Śmierci, Sztolnię Czarną z jedynym podziemnym wodospadem w Polsce oraz przejazd podziemną kolejką. Lokalny przewodnik opowiada o kopalni w sposób przystępny i z dużą dozą humoru. 

Spędzając urlop z pociechami, planując atrakcje, warto odwiedzić Park Miniatur Minieuroland nieopodal Kłodzka, w którym przedstawione zostały makiety najbardziej znanych budynków świata. Park znajduje się w otoczeniu przepięknego ogrodu, z unikatowymi drzewami i bujnymi krzewami.

Pokoje gościnne Kotlina Kłodzka „U Ireny” w Stroniu Śląskim są świetnie skomunikowane z Bardem Śląskim. Dla turystów lubiących adrenalinę i dużą dawkę śmiechu świetną propozycją będzie organizowany Przełomem Bardzkim spływ pontonowy lub kajakowy po Nysie Kłodzkiej. Widoki są przepiękne, dodatkowo można skorzystać z usług lokalnego fotografa, który za odpowiednią opłatą wykona pamiątkowe zdjęcie ze spływu. Spływ można zakończyć przy przystani przy ulicy Skalnej w Bardzie, gdzie spróbować można lokalnej gastronomii, zjeść smażoną rybę i napić się lokalnego piwa. 

Zachwalając nasze pokoje gościnne Kotlina Kłodzka nie można nie wspomnieć o wysokim standardzie oferowanych przez nas pokoi. Każdy posiada płaski telewizor, a w całym obiekcie dostępna jest sieć Wi-fi. Niektóre z pokoi posiadają prywatny taras. Przy obiekcie jest prywatny parking oraz plac zabaw dla dzieci. Jest też świetnie zorganizowane miejsce na ognisko czy grilla. Posiadamy także wypożyczalnię sprzętu sportowego, głównie rowerów i nart, lecz nie tylko. Pokoje gościnne Kotlina Kłodzka „U Ireny” serdecznie zaprasza. 

Zapraszamy do kontaktu

Pokoje Gościnne U Ireny
ul. Sportowa 2,
57-550 Stronie Śląskie
NIP 8811451203

Tytuł (pan, pani)
Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
E-mail kontaktowy
Wiadomość
 
Akceptuję regulamin