facebook
Pokoje gościnne U Ireny


Pokoje Gościnne Czarna Góra

„U Ireny” to pensjonat który można śmiało podciągnąć pod kategorię – pokoje gościnne Czarna Góra. Jesteśmy ulokowani w Stroniu Śląskim, a stąd do Czarnej Góry zaledwie przysłowiowy rzut kamieniem – niewiele ponad 6 km.

Pokoje Gościnne Czarna Góra „U Ireny” polecane są dla osób, które chcą zaznać wypoczynku w górskim klimacie i odpocząć od zgiełku wielkich metropolii. Nasze pokoje posiadają płaski TV, sieć Wi-fi, własny aneks kuchenny. Niektóre z pokoi zadowolą turystów przynależnym małym tarasem. Przy samym obiekcie jest prywatny parking samochodowy, plac zabaw dla dzieci, miejsce na zorganizowanie grilla. Warto wspomnieć że w naszym pensjonacie akceptujemy zwierzęta. Tak więc jeśli szukają Państwo pokoje gościnne Czarna Góra, to „U Ireny” będzie doskonałym wyborem, nie mamy co do tego najmniejszych wątpliwości.

Pokoje Gościne Czarna Góra są znakomitą opcją noclegu dla osób spędzających swój urlop, poprzez przemierzanie tras turystycznych na rowerze bądź pieszo. Tutaj warto nadmienić, że posiadamy wypożyczalnię sprzętu sportowego: szeroki wybór rowerów i nart.

Okolica oferuje multum atrakcji oraz wspaniałych miejsc do zwiedzania. Wiele z nich jest opisanych w odpowiednich działach na naszej stronie internetowej. Dla fanow pięknych krajobrazów obowiązkowym punktem będzie dotarcie na szczyt Czarnej Góry. Wędrówkę trzeba rozpocząć z miejsca o nazwie Przełęcz Puchaczówka, trasa jest dość zróżnicowana, a droga końcowa jest dość stroma i śliska. Na szczycie można skorzystać z wieży widokowej, zorganizowane jest również miejsce na odpoczynek i rozpalenie ogniska.

Czarna Góra to wspaniałe trasy i wyciągi narciarskie, liczne restauracje, każdy znajdzie coś dla siebie – zarówno miłośnicy białego szaleństwa jak i osoby stroniące od nart. Choć tajemnicą poliszynela jest, że w zimie najwięcej osób poszukujących pokoje gościnne Czarna Góra to narciarze. I fakt ten nie powinien dziwić: sąsiadujący z Czarną Górą kompleks narciarski składa się z 14 tras zjazdowych, a ich łączna długość wynosi 14 km. Odnajdą się tam osoby o różnym stopniu umiejętności jazdy na nartach lub snowboardzie, ponieważ trasy oznaczone są różnym poziomem trudności, długością oraz kątem nachylenia. Nauka jazdy dzieci odbywa się na przystosowanych do lekcji polanach, początkujący dorośli, mają do dyspozycji, niedługie około 500 metrowe trasy, natomiast dla osób zaawansowanych udostępniona została czarna trasa A. Na trasie funkcjonuje jeden z najbardziej nowoczesnych i najszybszych 6-osobowych wyciągów narciarskich.

Po całodziennym szaleństwie na stokach i spaleniu całej energii pokoje gościnne Czarna Góra „U Ireny” są idealnym miejscem do regeneracji sił przed kolejnymi wyzwaniami.

Zapraszamy do kontaktu

Pokoje Gościnne U Ireny
ul. Sportowa 2,
57-550 Stronie Śląskie
NIP 8811451203

Tytuł (pan, pani)
Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
E-mail kontaktowy
Wiadomość
 
Akceptuję regulamin