facebook
Pokoje gościnne U Ireny


Noclegi Kotlina Kłodzka

Znanym i lubianym kierunkiem urlopowym jest Kotlina Kłodzka, która oferuje szeroki wachlarz atrakcji dla par, osób starszych, a także rodzin z dziećmi. Podstawą udanego wypoczynku jest znalezienie odpowiedniej bazy noclegowej. W tej właśnie kwestii polecamy gorąco nasz pensjonat „U Ireny” który spełni wszelkie oczekiwania odnośnie noclegi Kotlina Kłodzka

Tereny wokół Stronia Śląskiego zachęcają pięknymi krajobrazami, świeżym powietrzem, zabytkami, licznymi wieżami widokowymi oraz historycznymi budowlami, takimi jak pałace, zamki i fortyfikacje. Kotlina Kłodzka jest idealnym miejscem, w którym odnajdą się osoby potrzebujące zregenerować się po intensywnym zwiedzaniu okolicznych atrakcji, a także osoby stawiające na relaks i wypoczynek w zacisznym miejscu z dala od zgiełku dużego miasta. 

U Ireny - Noclegi Kotlina Kłodzka są idealną opcją zarówno dla rodzin, seniorów i osób młodych oraz turystów przyjeżdżających w tą część Polski w celach zdrowotnych, chcących zregenerować organizm lub odzyskać siły witalne. 

W promieniu zaledwie kilkudziesięciu kilometrów znajdują się parki zdrojowe, rozległe miejsca do spacerów, szlaki piesze oraz rowerowe o różnym poziomie trudności, a także unikatowe pijalnie wody. Niewątpliwym atutem tej części Polski jest możliwość obcowania z przyrodą. Jest to jeden z najciekawszych krajobrazowo oraz kulturowo zakątek Polski, na którym wydzielonych zostało wiele obszarów rezerwatów przyrody oraz chronionego krajobrazu, w większości udostępnionych dla turystów. 

Noclegi Kotlina Kłodzka warto wybrać również w sezonie zimowym. Idealnie odnajdą się tutaj fani sportów zimowych takich jak narty, czy snowboard, gdyż w pobliskich miejscowościach znajdują się ośrodki narciarskie.

Noclegi Kotlina Kłodzka – „U Ireny” z racji swojego umiejscowienia są doskonałą bazą wypadową do pobliskich miasteczek, oraz zwiedzania największego w Kotlinie Kłodzkiej, pięknego, zabytkowego Kłodzka, jego wspaniałej Starówki oraz gotyckiego mostu na rzece Młynówce, a także Twierdzy Kłodzkiej, gdzie można skorzystać z podziemnej trasy turystycznej.

Zapraszamy do kontaktu

Pokoje Gościnne U Ireny
ul. Sportowa 2,
57-550 Stronie Śląskie
NIP 8811451203

Tytuł (pan, pani)
Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
E-mail kontaktowy
Wiadomość
 
Akceptuję regulamin