facebook
google plus
BikeSki.pl Przejdź do strony
BikeSki.pl
668 192 942
Polski English

Dolni Morawa resort / Sky Walk

     Dolni Morawa jest niewielką gminą czeską do której dojedziemy w zaledwie godzinę. Na miejscu znajduje się prężnie rozwijający się ośrodek narciarski Dolni Morawa relax i sport resort. Poza zimowymi atrakcjami, latem to miejsce także ma bardzo wiele do zaoferowania. Główną atrakcją jest „Ścieżka w obłokach”. Deptak prowadzący do samego nieba (55m wysokości) wspiera się na monumentalnej konstrukcji tworząc budowlę unikalną i niespotykaną. Wieża widokowa oferuje niezapomniane widoki na cały masyw Śnieżnika z doliną rzeki Morawy, w oddali także główny grzbiet Jesioników, Suchý vrch i Karkonosze. 

     Osoby chcące poczuć dreszczyk emocji koniecznie muszą skorzystać z atrakcji parku linowego, który znajduje się tuż obok „Ścieżki w obłokach”. Szczególnie polecamy, jednak tylko nieustraszonym śmiałkom gigantyczną huśtawkę gwarantującą potężny zastrzyk adrenaliny oraz Power Fan - swobodny spadek z wieży. 

     Znajduje się tutaj także imponujący tor bobslejowy z licznymi wirażami i zakosami. Dla najmłodszych przygotowano tutaj Mamut park wodny. Wybudowano w nim liczne interaktywne, edukacyjne eksponaty takie jak: śluzy, elektrownie wodne, młyny itp. zachęcające do eksperymentowania, bawią i uczą. 

     Osoby szukające relaksu mogą skorzystać z dobroci centrum wellness i salonu masażu znajdującym się w tutejszym czterogwiazdkowym hotelu. Sauny, baseny, siłownia, jacuzzi i szeroki wachlarz masaży jawajskich i klasycznych pozwoli zregenerować ciało jak i odprężyć umysł. 

     Dolni Morawa oferuje mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dojrzałych turystów. Można tu śmiało spędzić cały dzień i na pewno nie doświadczą Państwo nudy. Wybierając się w to miejsce przypominamy zaopatrzyć się w korony czeskie gdyż złotówki nie są tu honorowane. Ewentualnie możemy uiszczać płatności kartą ale ostrzegamy przelicznik nie jest korzystny:) Ceny są na poziomie umiarkowanym. 


Ul. Sportowa 2, 57-550 Stronie Śląskie 668 192 942 e-mail: uireny@op.pl