facebook
google plus
BikeSki.pl Przejdź do strony
BikeSki.pl
668 192 942
Polski English
Wyniki wyszukiwania

Sanktuarium Maria Śnieżna Wilkanów - Odwiedzając to miejsce podziwiać będziemy mogli górski XVIII wieczny kościółek stanowiąc sanktuarium maryjne usytuowany pod szczytem góry Igliczna w obrębie(...)
[więcej ››]

Kościół Matki Bożej Królowej Polski i św. Maternusa w Stroniu Śląskim - Pierwszym kościołem, który powstał na miejscu obecnego była drewniana świątynia wzniesiona około 1285-1290 roku. Na przestrzeni wieków kościół był(...)
[więcej ››]

Zabytki Bystrzycy Kłodzkiej - Bystrzyca Kłodzka jest miastem wyjątkowym ze względu na zachowany do dnia dzisiejszego średniowieczny układ urbanistyczny miasta. Dodatkowo tarasowa zabudowa piętrząca się nad(...)
[więcej ››]

Kaplica Czaszek w Czermnej - Jeśli podczas pobytu w naszych okolicach mają Państwo chęć pochylić się nad własną egzystencją, podumać nad sensem życia ogólnie ujmując zreflektować się nad(...)
[więcej ››]

Kaplica św. Onufrego - Obiekt położony w bliskim sąsiedztwie naszego pensjonatu. Barokowa kaplica należąca niegdyś do dworskiego kompleksu w Stroniu Śląskim wybudowana w latach 1734-1735. Jej(...)
[więcej ››]


Ul. Sportowa 2, 57-550 Stronie Śląskie 668 192 942 e-mail: uireny@op.pl