facebook
google plus
BikeSki.pl Przejdź do strony
BikeSki.pl
668 192 942
Polski English
Wyniki wyszukiwania

Centrum Sportu i Rekreacji Stronie Śląskie - Kompleks sportowo rekreacyjny w Stroniu Śląskim dzięki ostatnim licznym modernizacjom sprosta oczekiwaniom najbardziej wybrednych sportsmenów. W skład kompleksu wchodzi(...)
[więcej ››]

Ośrodek Narciarski Czarna Góra - Jeden z największych ośrodków tego typu w Polsce dysponujący ponad 10 km tras zjazdowych spełni oczekiwania każdego zapaleńca sportów zimowych. Dzięki(...)
[więcej ››]

Stacja Narciarska Kamienica - Ośrodek narciarski Kamienica jest drugim co do wielkości ośrodkiem narciarskim w naszej okolicy położonym na zboczach góry Zawadna dysponującym czterema wyciągami.(...)
[więcej ››]

Stacja Narciarska Lądek Zdrój - Średniej wielkości stacja narciarska usytuowana  na północnym zboczu góry Trojak oferuje bardzo dobre warunki narciarskie. Sezon zimowych szaleństw jest tu(...)
[więcej ››]

Stacja Narciarska w Międzygórzu - Niewielki wyciąg narciarski w Międzygórzu kusi niskimi cenami i niewielkimi kolejkami. Oferuje także niewielką wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz naukę jazdy. Stok(...)
[więcej ››]

Wyciąg narciarski Kunčice - Najbliżej położony ośrodek narciarski leżący na terytorium Republiki Czeskiej niedaleko Starego Miasta. Ośrodek oferuje jeden wyciąg krzesełkowy i dwa talerzykowe oraz(...)
[więcej ››]

Wyciąg narciarski w Nowej Morawie - Wyciąg bardzo kameralny, niewielki o średnim stopniu trudności, ze względu na skromne gabaryty przyjazny osobom które chcą uciec od tłoku i chcą obcować z natura(...)
[więcej ››]

Wyciąg narciarski w Nowym Gierałtowie - Stok przygotowany dla narciarzy którzy dopiero rozpoczynają swoja przygodę z tym sportem. Niewielki stopień trudności trasy zjazdowej oraz jej krótki dystans nadaje(...)
[więcej ››]

Droga nad Lejami - Trasa wymagająca jednak w nagrodę za włożony wysiłek możemy przejechać jedna z najpiękniejszych pod względem widoków dróg w Masywie Śnieżnika. Wybierając tą(...)
[więcej ››]

Pętla Gierałtowska - Wyruszamy z placu obok szkoły w Starym Gierałtowie .Jeden z łatwiejszych szlaków rowerowych w gminie biegnący w dużej mierze wzdłuż granicy z Czechami. W większości(...)
[więcej ››]

Pętla Gór Bialskich - wschodnia - Startujemy na rozdrożu w Starym Gierałtowie poniżej ośrodka wypoczynkowego „Karimat”. Następnie sukcesywnie pniemy się w górę praktycznie cały czas miejscami(...)
[więcej ››]

Pętla Gór Bialskich – zachodnia - Początek trasy znajduje się niemalże pod naszą kwaterą. Trasa wymagająca kondycji od rowerzysty utrzymanej na przyzwoitym poziomie z racji dosyć długiego asfaltowego i(...)
[więcej ››]

Pętla Janowej Góry - Trasa wiedzie w zdecydowanej większości drogami asfaltowymi rzadko uczęszczanymi przez samochody. Można ją pokonać rowerem trekkingowym. Na początku musimy zmierzyć się z(...)
[więcej ››]

Trasa do Lądka Zdroju - Ścieżka rekreacyjna do pokonania przez każdego rowerzystę począwszy od rodzin z małymi dziećmi skończywszy na osobach starszych. Można ją pokonać nawet na rowerze miejskim(...)
[więcej ››]

Trasa do przejścia granicznego na Przełęczy Płoszczyna - Trasa rozpoczyna się przy przystanku PKS w Bolesławowie i wiedzie w zdecydowanej większości drogą asfaltową rzadko uczęszczaną przez samochody. Pokonując rozciągnięty jednak(...)
[więcej ››]

Trasa do Schroniska na Śnieżniku - Trasa biegnie w najwyższych partiach Masywu Śnieżnika. Bogata jest w strome aczkolwiek krótkie odcinki podjazdowe, przeznaczona dla wprawnych rowerzystów. Do jej(...)
[więcej ››]

Trasa pod Łyścem - Start znajduje się na placu przy szkole w Starym Gierałtowie. Przeznaczona jest dla osób początkujących, nie wprawionych w jazdę rowerową na terenach górskich.(...)
[więcej ››]

MTB Sienna - Czarna Góra - Krótki szlak zielony jednak bardzo wymagający odpowiednich umiejętności technicznych od rowerzysty. Można go potraktować jako doskonały trening podjazdów w(...)
[więcej ››]

Pętla Gór Bialskich -  Czerwony szlak rowerowy okrąża Góry Bialskie. Początek trasy znajduje się na skrzyżowaniu ulic Nadbrzeżnej i Mickiewicza. Wiedzie nas miedzy innymi przez świetną(...)
[więcej ››]

Przełęcz Gierałtowska - Bystrzyca Kłodzka - Niebieski szlak rowerowy jest jednym z trudniejszych i najdłuższych szlaków rowerowych  ziemi kłodzkiej. Biegnie przez wiele typowo górskich kamienistych(...)
[więcej ››]

Sienna – Kletno - Króciutka trasa szlaku żółtego jest doskonałym miejscem na stawianie pierwszych kroków w kolarstwie górskim. Na początek musimy pokonać dosyć stromy 1(...)
[więcej ››]

Stary Gierałtów - Przełęcz Lądecka - Zielony szlak jest wymagający jednak ciekawy i urozmaicony krajobrazowo. Przewaga dróg szutrowych oraz gruntowych. Startujemy spod przystanku PKS w Starym Gierałtowie.(...)
[więcej ››]

Wokół Młyńska - Zielony szlak krótki dystansowo jednak ze względu na typowe tłuczniowe leśne drogi i strome podjazdy nie należy do najłatwiejszych tras...
[więcej ››]

Arboretum Lądek Zdrój - Leśny ogród drzew i krzewów egzotycznych położone jest w zdrojowej części Lądka Zdroju i rozpościera się na około 2 hektarowej powierzchni. Rosną tu liczne(...)
[więcej ››]

Ogród Bajek Międzygórze - Przemierzając wraz ze swoimi najmłodszymi pociechami okoliczne szlaki turystyczne warto wstąpić do Ogrodu Bajek. Nie zaskakuje on swoim ogromem ani przepychem jednak posiada(...)
[więcej ››]

Park Linowy Skalisko Złoty Stok - Jedna z największych atrakcji tego typu w Polsce ulokowana w lesie nad Złotym Potokiem czyniąc tym samym przeżywaną przygodę jeszcze bardziej przyjemną dzięki obcowaniu z(...)
[więcej ››]

Rynek Lądek Zdrój - Prawa miejskie uzyskanie przez Lądek Zdrój w roku 1282 oraz fakt uzyskania statusu jednego z najstarszych uzdrowisk w Polsce zobowiązują to miejsce do zaprezentowania czegoś(...)
[więcej ››]

Skały na szczycie Trojaka i ruiny zamku Karpień Lądek Zdrój - Trojak jest niezbyt wysoką górą wznosząca się nad uzdrowiskową częścią Lądka Zdroju. Ze względu na stosunkowo łatwe podejście oraz dosyć krótką trasę (ok.(...)
[więcej ››]

Wodospad Wilczki i zapora wodna Międzygórze - Rezerwat przyrody Wodospad Wilczki znajduje się na terenie Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego. Założony został 1958 roku i na dzień dzisiejszy zajmuje obszar około 2,5 hektara(...)
[więcej ››]

Zakład przyrodoleczniczy Wojciech Lądek Zdrój - Wszystkim tym którzy chcą zadbać o swoje zdrowie polecamy odwiedzić uzdrowiskową część Lądka Zdroju w której to najbardziej znanym i rozpoznawalnym obiektem jest(...)
[więcej ››]

Zalew Stara Morawa - Zalew Stara Morawa jest to sztuczny zbiornik retencyjno-rekreacyjny o powierzchni 5,5 hektara ulokowany dolinie nad rzeką Morawka fantastycznie wpisując się w malownicze okolice(...)
[więcej ››]

Skalne Miasto - Czechy - Odwiedzając nasze strony warto wybrać się do Skalnego Miasta stanowiącego nie lada atrakcję turystyczną na skalą europejską. Niepowtarzalne formacje skalne monumentalnie(...)
[więcej ››]

Park Linowy Kletno - Kameralny park linowy w Kletnie pomimo niewielkich rozmiarów oferuje trzy zróżnicowane pod względem poziomu trudności trasy do pokonania. Najłatwiejsza Trasa Niska(...)
[więcej ››]

Jaskinia Radochowska Radochów - Odkryta stosunkowo niedawno bo w XVIII w jaskinia stała się żelaznym punktem wycieczek kuracjuszy odwiedzających pobliskie uzdrowisko Lądek Zdrój. Niestety w związku z(...)
[więcej ››]

Czarna Żmija zjeżdżalnia grawitacyjna Czarna Góra - Jedną z najnowszych inwestycji Ośrodka Czarna Góra jest zjeżdżalnia grawitacyjna „Czarna Żmija”. Tor saneczkowy miedzy sobie 950 m długości czyniąc go tym(...)
[więcej ››]

Śnieżnik - Najwyższym szczytem w polskich Sudetach Wschodnich mierzącym sobie 1425 m.n.p.m. jest właśnie Śnieżnik. Szczyt znany był turystom już XVIII wieku, kiedy to burzliwy rozkwit(...)
[więcej ››]

Wypożyczalnia nart - Dzięki wieloletniemu, owocnemu partnerstwu z Winter Sport narciarze odwiedzający nasz pensjonat mogą liczyć na specjalne zniżki na wypożyczenie sprzętu do narciarstwa(...)
[więcej ››]

Czarna Góra - Odwiedzając nasze piękne okolice żaden turysta nie powinien pominąć Czarnej Góry w swoich planach wędrówkowych. Szczyt wznosi się ponad powierzchnie morza na 1205(...)
[więcej ››]

Kowadło - Kowadło położone nad wsią Bielice wznosi się na 889 m. n.p.m. i zajmuje 16 pozycje pod względem wysokości na liście szczytów Korony Gór Polskich. Jest(...)
[więcej ››]

Borówkowa Góra - Jest to najwyższy graniczny szczyt północnej części gór złotych i wznosi się na wysokość 900 m n.p.m.. Położony jest   na terenie gminy Lądek Zdrój(...)
[więcej ››]

Czernica - Znajdująca się w Sudetach wschodnich, w północnej części gór Bialskich Czernica wznosi się 1083 m n.p.m.. Dzięki Drewnianej wierzy na wierzchołku góry jest(...)
[więcej ››]

Wyciąg narciarski w Bielicach "Bieliczak" - Kameralny wyciąg talerzykowy w bielicach zaprasza wszystkich tych , którzy cenią sobie cisze i spokój. Ze względu na położenie można rzec, iż jest on położony na(...)
[więcej ››]

Dolni Morawa resort / Sky Walk - Dolni Morawa jest niewielką gminą czeską do której dojedziemy w zaledwie godzinę. Na miejscu znajduje się prężnie rozwijający się ośrodek narciarski Dolni Morawa relax(...)
[więcej ››]

Szkółka Jeździectwa - Rancho Verona Stary Gierałtów - Osoby stroniące od komercyjnych miejsc i ceniące sobie kontakt z natura doskonale trafili odwiedzając Rancho Verona. Osobliwe miejsce gospodarowane przez sympatyczną rodzinę(...)
[więcej ››]

Kopalnia węgla w Nowej Rudzie - Podziemna trasa turystyczna kopalni węgla w Nowej Rudzie to doskonałe rozwiązanie na ciekawe i atrakcyjne spędzenie czasu dla dorosłych oraz dzieci. Zanim jednak zejdziemy pod(...)
[więcej ››]


Ul. Sportowa 2, 57-550 Stronie Śląskie 668 192 942 e-mail: uireny@op.pl