facebook
google plus
BikeSki.pl Przejdź do strony
BikeSki.pl
668 192 942
Polski English
Wyniki wyszukiwania

Pokój 2 osobowy - Przestronny a zarazem komfortowy, 2-osobowy pokój będzie doskonałą alternatywą dla pobytu z ukochaną osobą. Zapewnia idealne warunki do wypoczynku. Wyjątkową atmosferę(...)
[więcej ››]

Apartament 4 osobowy - Jest to mniejszy z dwóch apartamentów jakimi dysponujemy.  Apartament posiada Wydzieloną częśc sypialną dla dzieci wyposażony w dwa tapczaniki oraz drugą(...)
[więcej ››]

Apartament 6 osobowy - Przestronny o całkowitej powierzchni ok 35 m2  apartament  ma własny aneks kuchenny i łazienkę czyni go doskonałym rozwiązaniem dla licznej rodziny (4-6 osobowej).(...)
[więcej ››]

Pokój 4 osobowy C - Pokój ten jest wyposażony w 2 tapczany, wersalkę, stolik z dwiema pufami, dużą komodę, TV oraz radio. Łazienkę i aneks kuchenny (w pełni...
[więcej ››]

Pokój 4 osobowy P - Pokój ten jest wyposażony w 2 tapczany,wersalkę, meblościankę, ławę z pufami i TV. Łazienkę i aneks kuchenny ma...
[więcej ››]

Pokój 4 osobowy T - Przestronny pokój 4 osobowy  wyposażony jest w wersalkę i 2 tapczany, stół z krzesłami, komodę, szafę oraz TV. posiada on także własną łazienkę oraz(...)
[więcej ››]

Pokój 3 osobowy T - Pokój posiada własną łazienkę i ma dostęp do aneksu kuchennego, który jest współdzielony z pokojem 4 osobowym T. Na wyposażeniu pokoiku znajdziemy wersalkę(...)
[więcej ››]

Niezależne mieszkanie - Dla ceniących sobie komfort przygotowaliśmy zupełnie niezależne mieszkanie. Zlokalizowane jest ono w niewielkiej kamienicy w zacisznej parkowej cześci Stronia Śląskiego. Składa(...)
[więcej ››]


Ul. Sportowa 2, 57-550 Stronie Śląskie 668 192 942 e-mail: uireny@op.pl