facebook

Wyp. Sprzętu Sportowego

Wyp. Sprzętu Sportowego

  Wszystkich aktywnych fizycznie i żądnych przygód zapraszamy do skorzystania z naszej wypożyczalni sprzętu sportowego.

  Latem wypożyczalnia Bikeski w swej ofertę przygotowała kilkadziesiąt rowerów MTB, w tym rowerów elektrycznych ( E-BIKE). Bikeski oferuje rowery nowe, profesjonalne i regularnie serwisowane, co gwarantuje nam bezpieczeństwo podczas leśnych przejażdżek. Rowery pochodzą od renomowanych producentów takich jak: Haibike, Kross, Ktm. W swej ofercie mamy rowery hardtail, oraz dla bardziej zawansowanych rowerzystów fullsenspasion. Dodatkowo jeśli planujemy wycieczkę rodzinną oferujemy rowery dziecięce, a dla najmniejszych pociech przyczepki rowerowe, bądź foteliki rowerowe.

  Zimą w naszej wypożyczalni możemy zaopatrzyć się w sprzęt narciarstwa biegowego. Oferowany przez nas ekwipunek to narty biegowe znanej na całym świecie marki Rossignol.  

  Zapraszamy na stronę www.bikeski.pl gdzie znajdą Państwo wszelkie informacje tyczące się cen i warunków wypożyczenia sprzętów. Klienci "U Ireny" mogą liczyć na 10% rabat w wypożyczalni na cały asortyment. Dodatkowo strona domowa wypożyczalni to prawdziwa kopalnia wiedzy na temat okolicznych szlaków rowerowych i szlaków narciarstwa biegowego. Znajdziemy tam akuratne opisy tras rowerowych i narciarstwa biegowego, zdjęcia, a nawet filmiki prezentujące w całej kasie piękno naszych okolic w tym Masywu Śnieżnika i Czarnej Góry.www.bikeski.pl

Wyp. Sprzętu Sportowego

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Pokoje Gościnne U Ireny
ul. Sportowa 2,
57-550 Stronie Śląskie
NIP 8811451203

Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
E-mail kontaktowy
Wiadomość
 
Akceptuję regulamin