facebook

Konsultacje dietetyczne

Konsultacje dietetyczne

  W ramach pobytu w Pokojach gościnnych “u Ireny” możecie Państwo skorzystać z usług Gabinetu Psychodietetycznego Marcelina Nowik. Pozwoli to połączyć przyjemne z pożytecznym i zadbać podczas pobytu w naszych strachach również o zdrowie.

  Zazwyczaj jesteśmy zapracowani i nie mamy czasu na wizytę w gabinecie dietetycznym, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy ofertę indywidualnych konsultacji w naszym pensjonacie. Połączenie relaksu z rewolucją żywieniową, a może jedynie korekta pewnych nawyków żywieniowych? Uzgodnimy tą kwestię na konsultacji.  

Dostępne usługi to min: 

  • Analiza Składu Ciała - badanie przeprowadzone innowacyjnym, medycznym Analizatorem Składu Ciała Accuniq BC380, urządzenie w zaledwie 30 sekund pozwala na pomiar ponad 20 parametrów w tym wieku metabolicznego. 
  • Indywidualne konsultacje Dietetyczne (około 60 min.). W ramach konsultacji, przeprowadzony zostanie szczegółowy wywiad żywieniowo-medyczny, który pozwali zapoznać się z Twoim przypadkiem. Do 24 godzin po konsultacji otrzymasz podsumowanie naszego spotkania (w wersji pdf na e-maila lub wydruk dostarczony do pensjonatu). 
  • Usługa może być rozszerzona o jadłospis 7 lub 14 dniowy. 

  Wizyta w naszym Pensjonacie może stać się początkiem nowego etapu w Państwa życiu i inspiracją do zmian na lepsze. Szczegółową ofertę znajdą Państwo  na www.mndietetyka.pl

 

Konsultacje dietetyczne

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

Pokoje Gościnne U Ireny
ul. Sportowa 2,
57-550 Stronie Śląskie
NIP 8811451203

Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
E-mail kontaktowy
Wiadomość
 
Akceptuję regulamin